O nas

Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak – wielki pedagog i lekarz

Dzieciństwo to okres decydujący w kształtowaniu się osobowości Państwa dzieci, a szczęśliwe dzieciństwo stanowi fundament w dalszej fazie życia. W naszym Żłobku pracę opiekuńczą i edukacyjną opieramy na szczerych, przyjaznych, pozytywnych emocjach oraz wspieramy rozwój dzieci w budowaniu poczucia siły wewnętrznej – pozbawionej postaw agresywnych. Podstawą pracy edukacyjnej jest twórcza zabawa, bo to ona sprawia dziecku największą przyjemność.

Żłobek to dla dzieci drugi dom. Spędzając z nami czas powinny czuć się swobodnie i bezpiecznie, dlatego tworzymy im takie miejsce.. Wszystkie pomieszczenia są odpowiednio dostosowane do potrzeb maluchów by bezpiecznie i w przyjemny sposób rozwijały swe umiejętności.

Nasi opiekunowie posiadają odpowiednie kwalifikacje  oraz podejście, niezbędne w tym zawodzie.

Praca w naszym żłobku polega nie tylko na opiece, ale i na edukacji. W każdym tygodniu uczymy maluszki nowych rzeczy, by pobyt w TYGRYSKACH był ciekawy i wartościowy.

Przede wszystkim jednak naszym celem jest, by dzieciaczki czuły się u nas jak najlepiej, a dzięki temu by Rodzice byli pewni, że oddali swe pociechy w dobre ręce!